Pasívny príjem z ťažby kryptomien! Krypto farma KELTA.

Pasívny príjem z ťažby kryptomien! Krypto farma KELTA.

Ťažba kryptomien
4 júna, 2020 by Vibrax
680
farm-2852024_1920

Dnes sa pozrieme na ťažbu kryptomien pomocou krypto farmy KELTA.

Krypto farma Kelta je spoločnosť, ktorá sídli na Slovensku blízko hlavného mesta Bratislava a zaoberá sa ťažbou kryptomien. Fungujú celosvetovo a preto sa môže zapojiť do ťažby každý. V skratke si vysvetlíme ako to funguje. Kelta ponúka na prenájom ťažobný výkon, vďako ktorému viete ťažiť kryptomeny. Všetko viete jednoducho ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie alebo cez web stránku Kelta.com. Celý systém nastavenia ťažby je jednoduchý a zvládne ho každý. Naraz môžete ťažiť až 4 kryptomeny. ETHEREUM, MONERO, ZCASH a BITCOIN CASH.

Povinný minimálny vklad na spustenie ťažby kryptomien je 5,25 ETH (Ethereum). Pri vytvorení učtu získate krypto peňaženku, kde si viete zaslať ETH a taktiež aj odoslať. Váš vklad si samozrejme viete hocikedy vybrať. A však spoločnosť Kelta si účtuje 15% poplatok.

1KLT = 0.0175 ETH – nákup Kelta tokenov

0.0152 ETH = 1 KLT – predaj kelta tokekov

Ako spraviť vklad? Stačí ísť na coinbase, nakúpiť ETH a zaslať do Kelty na Vašu kryptopeňaženku. ETH si potom zmenite na Kelta tokeny. 5,25 ETH = 300 KLT. Ak sa zaregistrujete cez náš link získate bonusový výkon 300 KLT to znamená, že budete mať ťažobný výkon 600 KLT. Bonusový výkon nie je možné zmeniť na ETH. Slúži len zvýšenie výkonu.

Zaregristrujte sa – LINK

Na Vašu kryptopeňaženku pristane každý pondelok odmena za ťažbu v ETH. Samozrejme Kelta si z Vašej odmeny strhne poplatok za údržbu sýstému a eletrickú energiu. Prečo sa je pre Keltu výhodne ťažiť? No pretože Kelta ma vysokú spotrebu eletrickej energie, tak cenu za eletrickú energiu má až o 70% nižšiu ako bežná cena v slovenskej domacnosti.

  • Jednoduché ťaženie – ťažba pomocou krypto farmy je najjednoduchší spôsob ako ťažiť kryptomeny.
  • Nemusíte kupovať vykonný miner – miner na ťažbu krypta nie vôbec lacná zaležitosť a preto je výhodnejšie si ťažobný výkon prenajať.
  • Žiadne faktúry za elektrinu – Kelta ma o 70% nižšiu cenu energie ako cena v slovenskej domácnosti.
  • Ťažba s odborníkmi – na celú ťažbu dozerá profesionálny tím, ktorí akúkoľvek chybu hneď vyriešia.

Video o data centre, kde sídli aj spoločnosť Kelta. Podlieha ochrane Tier 3, čo znamená, že ide o jednu z najbezpečnejších úrovni dátových centier. Datacentrum je napájané z dvoch samostatných agregátov, ktore majú výkon viac 20 MW elektrickej energie. Keby došlo k výpadku elektrickej energie, majú pripravené 2 dieselové agregátory, ktoré zaručia nepretržitú prevádzku až 72 hodín bez obmedzenia. Z toho vyplýva, že Kelta garantuje nulové výpadky. Na konci videa sa hovorí, že toto data centrum môžeme označiť ako Rolls Royce medzi datacentrami.

V Kelte môžete byť v troch úrovniach. BASIC, PRO a PREMIUM.

  • BASIC – od 300 KLT až 499 KLT môžete ťažiť Ethereum a Monero
  • PRO – od 500 KLT do 2499 KLT môžete ťažiť Ethereum, Monero a Zcash + zľava 10% na poplatok za údržbu systému
  • PREMIUM – viac ako 2500 KLT môžete ťažiť všetky 4 kryptomeny. Ethereum, Monero, Zcash a Bitcoin Cash + zľava 15% na poplatok za údržbu systému

Ročné zhodnotie Vašej investiciu môže byť od 50% – 135% záleži to od výšky Vášej investície.

DONATE:

Bitcoin: 3DeoS4iaiHWv66Tj6mb2RGdxfpU7oeXvSv

Ethereum: 0xFD2B9D06DC4fEb5bA317cAaCF553834Cfbf27f0E

Litecoin: MNrM77Tsq8JrtN93nWbgKvT137vSn7vTW2